wtorek, 14 czerwca 2016

Hotele Accor: 30% zniżki i darmowe śniadanie!

Ruszyła promocja "Szalone Ceny" w hotelach Accor dla członków bezpłatnego programu lojalnościowego Le Club Accorhotels. Otrzymujemy 30% gwarantowanej zniżki oraz darmowe śniadanie!

>>> LINK DO PROMOCJI

Promocja Szalone Ceny potrwa do 24 czerwca i dotyczy noclegów od 8 lipca do 27 sierpnia 2016 r. (z różnymi wyjątkami w zależności od regionu, patrz: poniżej).

Lista hoteli uczestniczących w promocji znajduje się tutaj.

Warunki sprzedaży:
Dokonując rezerwacji w ramach jednej z niniejszych ofert klient oświadcza, że zapoznał się z poniższymi warunkami i je zaakceptował.
Oferta obejmuje rezerwacje:
- dokonane w dniach od 15 do 24 czerwca 2016 r., dla uczestników Le Club AccorHotels,
- dokonane w dniach od 17 do 24 czerwca 2016 r. dla subskrybentów AccorHotels, otrzymujących newsletter AccorHotels, a także niektórych partnerów AccorHotels i Le Club AccorHotels.
- dokonane w dniach od 20 do 24 czerwca 2016 r. dla pozostałych osób.
- Opłacone poprzez stronę internetową www.accorhotels.com lub jakąkolwiek inną witrynę należącą do marek sieci AccorHotels.
- Odnoszące się do pobytów pomiędzy 8 lipca 2016 r. a 27 sierpnia 2016 r. w hotelach biorących udział w promocji.
W przypadku hoteli położonych na terenie Wielkiej Brytanii i Irlandii, oferta dotyczy pobytów od 8 lipca 2016 do 28 lutego 2017 r.
W przypadku hoteli położonych na terenie Turcji, oferta dotyczy pobytów od 25 czerwca 2016 do 31 sierpnia 2016 r.
W przypadku hoteli położonych na terenie regionu Bliskiego Wschodu i Egiptu oferta dotyczy pobytów od 8 lipca 2016 do 31 października 2016 r.
W przypadku hoteli położonych na terenie regionu Azji i Pacyfiku oferta dotyczy pobytów od 8 lipca 2016 do 30 października 2016 r.
W przypadku hoteli położonych na terenie Austrii oferta dotyczy pobytów od 8 lipca 2016 do 11 września 2016 r.
Dla hoteli w Brazylii oferta ważna na pobyty od 9 lipca do 18 wrześnie 2016 r.
- W hotelach ibis budget 30% zniżki dostępne jest zarówno dla uczestników programu Le Club AccorHotels, jak i reszty gości.
- Płatności należy dokonać przez Internet, za pomocą karty kredytowej, w momencie dokonywania rezerwacji. Jeśli oferta "Szalone ceny"* nie będzie dostępna we wskazanych terminach, automatycznie zostanie pokazana inna stawka standardowa.
- Rezerwacje dokonane w ramach oferty nie podlegają zmianom, anulacji ani wymianie, nie obowiązuje także zwrot pieniędzy. Oferta nie łączy się z innymi zniżkami i promocjami.
- Podane stawki są cenami za noc w pokoju z pojedynczym lub podwójnym łóżkiem.
- Podane kursy walut mają charakter orientacyjny i niewiążący. Ostateczne kursy walut są określane są podczas dokonywania rezerwacji (jeśli płatność jest realizowana w walucie innej niż waluta obowiązująca w hotelu, mogą zostac naliczone dodatkowe opłaty).
- Oferta obowiązuje w hotelach AccorHotels biorących udział w promocji, z wyjątkiem terminów ustalonych przez hotele,
- Naliczanie bonusowych punktów Le Club AccorHotels odbywa się na warunkach ogólnych programu Le Club AccorHotels.


Kliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz