czwartek, 2 czerwca 2016

Ostatnia szansa na skorzystanie z tych świetnych promocji!

Najlepsze promocje hotelowe
Tylko do jutra (3 czerwca) 10 czerwca można skorzystać jeszcze z jednej bardzo dobrej promocji punktowej. Poza tym jest jeszcze kilka dłużej trwających, na które też zdecydowanie warto zwrócić uwagę! Szczególnie, jeśli za skorzystanie z nich nic nie zapłacimy. :)


1. 100% bonusu przy zakupie punktów w Hilton HHonors
(promocja się zakończyła)


Aktualizacja: Promocja na zakup punktów Hilton HHonors przedłużona do 10 czerwca! :)

Zamiast standardowych 10 dolarów za tysiąc punktów w HHonors, zapłacimy za nie zaledwie 5 dolarów. Oznacza to, że najtańsze punktowo hotele możemy zarezerwować za 25 USD, czyli niecałe 100 PLN za pokój! Nie ma ograniczeń co do terminu rezerwacji, można więc skorzystać już teraz z tej promocji, a punkty wydać dopiero za ileś miesięcy. Szybko się pewnie aż tak dobra okazja do zakupu punktów nie pojawi.

Polskimi hotelami, które można dzięki temu zarezerwować za owe 100 złotych są: nowy Hampton by Hilton Kraków, w którym bardzo dobre śniadanie jest darmowe dla wszystkich gości (tak jak we wszystkich Hamptonach) oraz Hilton Garden Inn Rzeszów (link do recenzji), który ostatnio postanowiłem przetestować, właśnie za punkty. W tym hotelu też można dostać darmowe śniadanie (zamiast płacić 2*55 PLN), przyda się do tego promocja kilka punktów niżej. :)

Ale jest i więcej ciekawych hoteli po 5.000 punktów (~100 PLN) za noc, m.in. w Rumunii, na Białorusi, w Egipcie, Omanie, Chinach czy Indonezji.

Bardzo opłaca się także kupić w obecnej promocji punkty i wydać je na hotele po 10.000 pkt./noc. W końcu lepiej zapłacić 200 PLN zamiast: nawet 600-700 PLN za Świnoujście, ok. 80 EUR za Bratysławę, 120 EUR za Wiedeń

Tutaj wypisałem też i inne ciekawe hotele za tyle punktów. Jeśli ktoś się będzie wybierał np. do Chin, Malezji czy Wietnamu to też się nie ma nawet co zastanawiać nad tą promocją, szczególnie że tam to już są mocno wypasione hotele, czasem nawet i z salonikiem executive lounge, do którego niżej napiszę jak za darmo dostać dostęp. :)

Link do zakupu punktów HHonors znajdziecie na tej stronie.

PS. Jakby ktoś miał problem z zakupem punktów (osoby, które mają konto od mniej niż 30/90 dni nie mogą ich kupować), to napiszcie na priva (mail tutaj), postaram się pomóc! Tylko decyduje kolejność zgłoszeń, bo maksymalnie z jednego konta można kupić jednie 80 tys. punktów, a już było kilka zadowolonych osób. ;)


2. 100% bonusu przy zakupie punktów w IHG Rewards Club


Aktualizacja: Powyższa promocja jest już nieaktualna, ale do 18 lipca trwa inna, w której można wylosować do 100% bonusu przy zakupie punktów IHG. Szczegóły na forum.

Promocja w IHG Rewards Club również trwa tylko do 3 czerwca. Może już nie tak rewelacyjna jak w Hiltonie, ale też godna uwagi. Bo raczej nie pojawia się lepsza okazja do zakupu punktów IHG niż za 5,75 USD za tysiąc.

Kupione punkty najlepiej wydawać na którąś z cyklicznych promocji Point Breaks, czyli za 5.000 punktów za noc. Oznacza to, że za punkty kupione w tej promocji możemy rezerwować hotele za 113 PLN za pokój (dwu- lub więcej- osobowy). 

Aktualna lista Point Breaks trwa do 31 lipca, ale znakomita większość hoteli już się z niej wyprzedała. Trzeba więc poczekać gdzieś do 1 sierpnia aż ruszy kolejna.

Może się opłacać kupić w promocji punkty, żeby zarezerwować hotele w standardowej stawce punktowej, np. 10 czy 15 tysięcy za noc. W Polsce, w związku z ostatnimi zmianami, są dwa hotele po 10.000 punktów - Holiday Inn Bydgoszcz i Łódź. Kosztują one jednak przeważnie około 230 PLN, także w sumie by wyszło na to samo jeśli byśmy je zarezerwowali za kupione teraz punkty (za min. 226 PLN).

Jest jeszcze Holiday Inn Kraków za 15.000 punktów (a więc teraz ok. 339 PLN). Tutaj już może się bardziej opłacać kupić punkty, bo często cena tego hotelu przekracza 500 PLN za noc.

To oczywiście tylko kilka przykładów. Warto samemu sprawdzić ile interesujące nas hotele kosztują w punktach, a ile w gotówce i zobaczyć czy nie opłacałoby się kupić teraz punktów.

Możliwość zakupu punktów IHG Rewards Club znajdziecie na tej stronie


3. Wakacyjna edycja promocji IHG Accelerate (czerwiec- sierpień)


Noclegi od 1 czerwca liczą się już do promocji Accelerate, więc jeśli ktoś nie chce wydawać pieniędzy na same punkty, tylko woli zdobić ich kilkadziesiąt tysięcy wykonując swoje wylosowane zadania (czyli nocując w hotelach IHG pod różnymi warunkami), to powinien zainteresować się tą promocją. Warto pierwszą noc zrobić już w czerwcu, bo przeważnie dostaniemy za nią dodatkowy bonus w wysokości 5.000 punktów!


4. Darmowy status GOLD w Hilton HHonors


Pisałem wyżej o możliwości otrzymania darmowych śniadań czy dostępu do saloników executive (z kolacją i innymi dobrociami). Wszystko to można uzyskać dzięki posiadaniu złotego statusu w programie lojalnościowym Hiltona. A jeśli taki status można teraz otrzymać za darmo, to koniecznie trzeba z takiej możliwości skorzystać, szczególnie że nie wiadomo ile jeszcze ta promocja potrwa... :)


5. Darmowe statusy w Leaders Club i Small Luxury Hotels


Również nie wiadomo ile potrwa rozdawnictwo statusów w tych programach lojalnościowych. Też jednak nie można tych promocji przegapić, nawet jeśli nie planujemy na razie żadnych pobytów w tych hotelach. Szczególnie, że członkostwo w Leaders Club warte jest 565 PLN i otrzymujemy dzięki niemu m.in. darmowe śniadanie, upgrade pokoju, prezent powitalny, a także najwyższy, platynowy status w SIXT.

Darmowe śniadanie czy późne wymeldowanie otrzymamy natomiast w Small Luxury Hotels za status Loved.

I jak tu nie kochać takich promocji?! :))


Kliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz