piątek, 13 kwietnia 2018

Promocja IHG Accelerate: maj - lipiec 2018 r.

Do końca kwietnia trwa jeszcze aktualna edycja promocji Accelerate w hotelowym programie lojalnościowym IHG Rewards Club, a już można poznać szczegóły kolejnej z nich!

Jeśli ktoś o niej jeszcze do tej pory nie słyszał, to w promocji Accelerate do zdobycia jest co najmniej kilkadziesiąt tysięcy punktów lojalnościowych, które wymienimy np. na darmowe noce w hotelach sieci IHG (czyli w markach takich jak: InterContinental, Holiday Inn, Holiday Inn Express, Crowne Plaza, Indigo oraz innych). Noce w hotelach IHG kosztują już od 10.000 punktów, a w promocji IHG Point Breaks, nawet 5.000 pkt.

Następna edycja promocji Accelerate potrwa, o dziwo, tylko 3 miesiące - od 1 maja do 31 lipca 2018 r. Liczą się do niej wszystkie pobyty odbyte w tym czasie (bez względu na to kiedy je zarezerwowaliśmy), łącznie z datami krańcowymi. Mamy więc o miesiąc krótszy termin na wykonanie wszystkich zadań, niż to przeważnie było do tej pory.

Żeby poznać swoje zadania i zapisać się do promocji należy wejść na tę stronę:

>>> LINK DO PROMOCJI ACCELERATE Q2 2018

Do promocji Accelerate liczą się tylko pobyty zarezerwowane przez oficjalne kanały IHG - ich stronę internetową, strony poszczególnych marek/hoteli, aplikację czy telefonicznie. Nie liczą się pobyty zarezerwowane przez strony pośredników, takich jak np. Booking.com.

Nie liczą się również noce opłacone w całości lub w części (cash+points) punktami. No chyba, że dane zadanie tego wymaga (ale do pozostałych zadań już się wtedy ten pobyt nie wliczy).

Więcej o promocji Accelerate możecie dowiedzieć się z postów opisujących poprzednie jej edycje oraz z komentarzy do nich. Nie bójcie się zadawać pytań także i pod tym postem czy na Facebooku. Lepiej się upewnić, niż coś źle zrobić. ;)

Warto także potrafić odróżniać pojęcie "pobytu" ("stay") od "nocy" ("night"), ponieważ w niektórych zadaniach liczą się pobyty, a w innych noce. Pobyt jest to dowolna liczba kolejnych nocy w danym hotelu, bez względu na liczbę zrobionych rezerwacji czy wymeldowań/zameldowań. Pobyt może oczywiście trwać zaledwie jedną noc.

Jeśli zależy nam na zrobieniu kilku pobytów w krótkim czasie, to najlepiej jest robić chociażby jednodniowe przerwy lub zmieniać hotel na inny, np. piątek w Holiday Inn, sobota w Holiday Inn Express, a niedziela może być już znów w tym samym Holiday Innie. To oczywiście jeśli w danym mieście jest więcej niż jeden hotel IHG... :)

Moje zadania w promocji Accelerate (maj - lipiec 2018) wyglądają następująco:
IHG Accelerate q2 2018 - zadania
1. Stay Once Get 1,500 Bonus Points - 1.500 punktów za dowolny pobyt w hotelach IHG
2. Stay More, Earn More - 9.000 punktów za 6 nocy
3. Travel with the IHG App - 3.200 punktów za 2 pobyty zarezerwowane przez appkę IHG
4. Saturday Stays Bonus - 5.600 punktów za 2 pobyty weekendowe (muszą zawierać w sobie sobotnią oraz jeszcze co najmniej jedną noc)
5. Earn More, Faster - 6.600 punktów za 2 pobyty z dokupionymi punktami Bonus Points
6. Earn When You Redeem - 1.000 punktów za wykorzystanie punktów w dowolny sposób
oraz:
Your Achievement Bonus - 13.100 punktów za wykonanie co najmniej 5 z 6 zadań
May Bonus Offer - dodatkowy bonus 1.500 punktów za pobyt w maju.

Zadania mam podobne do tych z poprzedniej edycji promocji. Niestety tylko ich wymagania są nieco wyższe, jeśli chodzi o liczbę wymaganych nocy/pobytów, a do tego w sumie mam trochę mniej punktów do uzyskania niż poprzednio.

W sumie do zebrania mam 41.500 punktów, które by wystarczyły nawet na 8 darmowych nocy w hotelach IHG w najniższej stawce promocji Point Breaks lub maksymalnie 4 darmowe noce w standardowych stawkach.

Trochę trzeba by było pokombinować, żeby zaliczyć wszystkie wymagane zadania. Przypominam też, że jedną nocą/pobytem można zaliczyć (całkowicie lub częściowo) kilka zadań na raz, o ile oczywiście spełnimy ich poszczególne wymagania.

Prawdopodobnie zadanie "Earn When You Redeem" zaliczy się, jeśli zarezerwuję dowolny hotel za punkty, nawet jeśli później odwołam bezpłatnie tę rezerwację. Inne pobyty już trzeba fizycznie odbyć.

A jak tym razem zadania promocji Accelerate wyglądają u Was? :)Kliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz