środa, 23 marca 2011

Biesiadowo

ul. Puławska 228 lok.15, Warszawa (@Google Street View)
www.biesiadowo.pl


Pizzeria na stronie chwali się wyróżnieniami i nagrodami, jednak my rzetelność sprawdzamy już przy rezerwacji telefonicznej, która jest wymagana (informacja na kuponie) i kosztuje 10zł (sic!). Jak się okazuje nie ma potrzeby rezerwowania stolika. I słusznie, bo bez problemu się go znajdzie.

Wnętrze ładne, przeszklone, więc można się pogapić na świat, jeśli kogoś interesuje długość korka na ulicy Puławskiej. Kelnerka szybko przyjmuje zamówienie, jednak znów pojawia się problem – brak piwa lanego, które zgodnie z kuponem powinno kosztować 4zł.

Zatem wybieramy:

  • średnią pizzę: 4 PORY ROKU (sos, ser, oscypek, żurawina, bekon, pomidor, szynka, pieczarki, groszek, kurczak, ananas, kukurydza) - 24,50zł
  • sałatkę Cezar (sałata lodowa, kurczak, pomidor, parmezan, grzanki, sos czosnkowy) - 15,50zł
  • 2 butelkowe piwa Carlsberg - 14zł


Koszt przed zniżką: 54zł
Koszt kuponu: 15zł
Dopłata: 14zł

Sałatka Cezar

Pizza 4 PORY ROKU

Piwo przybywa umiarkowanie szybko, już w kuflach. Niestety ta przyjemność kosztuje nas 14zł, a nie zachęcające, obiecane 8. Sałatki ani widu, ani słychu. Za to po kilkunastu minutach jest pizza, o sałatce trzeba przypomnieć. Zaczynamy od niej – średnia jak na 16 zł: całe liście sałaty, kilka ćwiartek pomidora, kilka dużych, miękkich kawałków bułki, trochę ogórka, zero parmezanu (!), za to mięso w odpowiedniej ilości. Do tego dwie małe kromki bagietki posmarowane jakimś dziwnym tworem masłopodobnym i posypane czosnkiem. Pizza duża i sycąca, spokojnie najedzą się nią 3-4 osoby. Ciasto średniej grubości, lekko słone, dodatków w sam raz. Co nas zdziwiło – groszek mniejszy niż kapary, myśleliśmy, że zaszła pomyłka. Nad składnikami nie ma co się rozwodzić, wszystko było przeciętne, w sam raz do piwa, żeby się najeść, pogadać, wpaść na lunch. Dobre w swojej kategorii.


Jeśli rzeczywiście byłoby piwo w niskiej cenie, to kusząca oferta dla małych grup. Całkiem smacznie i niedrogo. My jesteśmy zadowoleni – za kilkanaście złotych najedliśmy się już na cały dzień, chociaż bylibyśmy bardziej, gdyby oferta była całkowicie zgodna z tym, co się proponuje w lokalu.

Kupon z serwisu: Buzzinga.plKliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz