niedziela, 13 marca 2011

Gruba Ryba

ul. Kasprzaka 7, Warszawa
gruba-ryba.pl

Pierwsze wrażenie: uff… czerwono-zielono, całkiem minimalistycznie, nastrojowo.
Drugie wrażenie:  uff… ładne naczynia, nienachalna obsługa i… trochę zimno przy oknie, ale na upartego – wpisuje się to w klimat lokalu. Szkoda, że śmierdzi tłuszczem.

Zamówiliśmy dwa razy zestaw drugi, tzn:
Futo maki z krewetką w temperze łagodnej lub ostrej i majonezem (6szt.)
Futo maki z pieczonym łososiem i majonezem (6szt.)
Futo maki z łososiem, serkiem Philadelfia i avocado (6szt.)

Koszt przed zniżką: 100zł
Koszt kuponu: 50zł

Zestaw II - 18 futo maków

Chociaż w opinii się różnimy, to nasza wspólna myśl: dużo. Zamówienie tego samego zestawu było błędem, który uświadomił mi, że a) serek w sushi to nie jest najlepszy pomysł, b) krewetka w tempurze strasznie syci, c) serek w sushi i krewetka w tempurze = suszarniany McDonald's. Jedno z nas wyszło najedzone, drugie – przejedzone. Także mierzcie siły na żołądki.

Czekadełko - kapusta pekińska


Wybór tego nieszczęsnego zestawu nie może przesądzać o lokalu, było całkiem przyjemnie: dobra surówka na start, smak sushi odwrotnie proporcjonalny do liczby zjedzonych kawałków. Niestety zamiast łososia pieczonego był łosoś smażony, a właściwie tempura smażona z dodatkiem łososia. No to wyjaśniło się pochodzenie tego zapachu. Jednak w menu są inne pozycje i następnym razem chętnie z nich skorzystam.
Lokal jest trochę nie po drodze, ale umówić się tam na spotkanie – czemu nie. Zalety to brak tłoku i przestronność, jeśli tak jest w każde piątkowe popołudnie, to warto wybrać się do Grubej Ryby. Tym bardziej że ceny nie powalają, można się najeść do syta za rozsądną cenę. Jak się ma cena do jakości, trzeba przetestować samemu, bo co podniebienie to opinia. Mimo wszystko kupon zachęca do pojawienia się tam kolejny raz i spróbowania czegoś mniej okraszonego tłuszczem.Kupon z serwisu: mydeal.pl
Kliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz