sobota, 19 marca 2011

SushiCafe

ul. Puławska 11 lok 17B, Warszawa
www.sushicafe.info

Po obejrzeniu strony internetowej lokalu można mieć mieszane odczucia: trochę niepoprawnej treści, trochę niedoróbek, no i całkiem smacznie wyglądające sushi. Miejsce jest dość nowe, więc może to się zmieni w najbliższym czasie.

Zamówione sushi czekało na odbiór. Jednak o obiecanym gratisie trzeba było przypomnieć. Właściwie nie ma co się rozpisywać na temat sushi, jeśli to ma być lunch dla pracusiów, zjedzony szybko w czasie przerwy. Jednak my nie jesteśmy grupą docelową.

Koszt przed zniżką: 129zł
Koszt kuponu: 60zł
Dopłata: 9zł

Zestaw 2
6x.Futomaki Philadelphia
6x.Maki Tuńczyk

Zestaw 7
6x.Maki Łosoś
6x.Maki (Łosoś Teryaki)
6x.Maki (Maślana/Ogórek)
6x.Maki (Tuńczyk na ostro)
6x.Maki (Ogórek/Oshinko)
8x.California  (Krab/Avocado)
4x.Nigiry Tilapia

8x california, 6x (hoso!)maki tuńczyk, 6x futomaki Philadelphia

4x nigiri krewetka

30x (hoso!)maki


Z wad: futomaki trochę niestarannie wykonane, rozpadały się, maki to w rzeczywistości hosomaki, ale to było łatwe do przewidzenia, nigiri z tilapią nie mieliśmy okazji skosztować – zamiast tilapii były krewetki, no i za mało sosu sojowego. Jednak jak na taki niepozorny i nowy lokal: całkiem dobre. Nawet paluszki krabowe miały konkretny smak, najlepsze okazały się hoso z rybą maślaną. Poszczególne sushi z tuńczykiem trochę ciężkie do odróżnienia w smaku, ale dobre.

Ogólnie, SushiCafe to miłe rozczarowanie. Jedzenie smaczne, jednak skoro nie można zjeść na miejscu, inne lokale też maja ofertę na wynos,  a ceny nie są konkurencyjne, to lokal niczym się nie wyróżnia. Szczególnie, że nie daje możliwości podjęcia spontanicznej decyzji, najlepiej wiedzieć dzień wcześniej, że będzie się miało ochotę coś zamówić. Jeśli będą promocje już zawsze to oferta adekwatna do ceny.

Kupon z serwisu: FastDeal.plKliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz