środa, 13 marca 2013

[oferta] Designerska Wielkanoc w Poznaniu

Świetna oferta HRS Deals na 5-gwiazdkowy designerski hotel Blow Up Hall 5050 w Poznaniu. W cenie jest również śniadanie, parking, internet bezprzewodowy oraz wstęp do SPA (w tym do sauny). Niestety terminy wyłącznie wielkanocne (29 marca - 2 kwietnia 2013 r.).

>>> LINK DO OFERTY

Oferta ważna jeszcze przez niecałe 5 dni lub do wyczerpania pokoi.
Pokój Boutique Petite, fot. Greg Nelec
Hotel Blow Up Hall 5050 znajduje się w Centrum Handlu, Sztuki i Biznesu Stary Browar w centrum Poznania. Obiekt oferuje zakwaterowanie w luksusowych pokojach o bardzo nowoczesnym wystroju i udogodnieniach.
Wszystkie klimatyzowane pokoje w hotelu Blow Up Hall wyposażone są w iPhone'a, który działa zarówno jako klucz do pokoju, jak i sposób komunikowania się z personelem hotelu. Każdy pokój jest indywidualnie zaprojektowany i oferuje telewizor LCD oraz dużą łazienkę z niezbędnymi udogodnieniami.
Goście hotelu Blow Up Hall 5050 mogą korzystać z łaźni parowej oraz usług masażysty. Dla ich wygody recepcja jest czynna przez całą dobę. Pomieszczenia ogólnodostępne w hotelu ozdobione zostały znanymi dziełami sztuki. 
Hotel Blow Up Hall znajduje się zaledwie 5 minut spacerem od Rynku Starego Miasta w Poznaniu i 10 minut jazdy samochodem od dworca kolejowego z Poznań Główny.
(za: Booking.com

Kliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz