wtorek, 26 marca 2013

Poznań, Toruń i Gdańsk za pół ceny!

Poznań za pół ceny 2013

Szósta edycja akcji "Poznań za pół ceny" odbędzie się w dniach 27-28 kwietnia. To sobota i niedziela rozpoczynające tzw. "długi majowy weekend", który w tym roku potrwa rekordowe 9 dni! "Poznań za pół ceny" to niezwykła okazja do odkrywania turystycznych walorów Poznania i okolic. W programie dziesiątki atrakcji za pół ceny i wiele darmowych niespodzianek.

Więcej informacji na stronie poznan.pl i na facebooku.

Toruń za pół ceny 2013

Biuro Toruńskiego Centrum Miasta wraz z Radiem Plus Toruń po raz kolejny organizuje akcję promocyjną „Toruń za pół ceny”. W tym roku odbędzie się ona w dwóch edycjach: wiosennej – od 19 do 21 kwietnia oraz jesiennej – od 20 do 22 września.

Więcej informacji na stronie btcm.torun.pl i na facebooku.

Gdańsk za pół ceny 2013

20 i 21 kwietnia 2013 r. już po raz piąty odbędzie się w Gdańsku akcja „Rozsmakuj się w Gdańsku - weekend za pół ceny"! Gdańscy restauratorzy będą mieli okazję ponownie zaprosić na wiosenne ucztowanie w swoich lokalach. Ceny na wybrane specjały kuchni w restauracjach, kawiarenkach i klubach zostaną obniżone o połowę. Niższe kwoty za nocleg będą też mogły zaoferować wybrane obiekty noclegowe. Tak jak przy poprzednich edycjach przedsięwzięcie wzbogacone zostanie ofertą kulturalną.

Więcej informacji na stronie gdansk.pl i na facebooku.


Kliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

2 komentarze:

  1. Gdańsk też wchodzi w ten temat: http://www.gdansk.pl/rozsmakujsie

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzięki za info, dodałem i Gdańsk.

    OdpowiedzUsuń