poniedziałek, 25 marca 2013

Priority Club: lista hoteli za 5000 punktów (do 30.06.2013)

Priority Club zaktualizowało listę hoteli dostępnych w promocji Point Breaks, dzięki której wystarczy mieć 5000 punktów by spędzić w danym hotelu noc. Liczba pokoi w promocji jest ograniczona, a nocleg można rezerwować najpóźniej na 30 czerwca 2013 r.

>>> LISTA HOTELI ZA 5000 PUNKTÓW

5000 punktów Priority Club można kupić już od 35 USD (~113 PLN) korzystając z opisywanego przez nas wcześniej sposobu: Jak tanio kupić punkty Priority Club Rewards?
Najbardziej popularne hotele warto rezerwować już teraz ponieważ szybko mogą one przestać być dostępne.

Noclegi kupione za punkty można bezpłatnie anulować nawet do dnia rozpoczęcia pobytu!

Normalne stawki za przykładowe hotele:
Holiday Inn Łódź - 259 PLN
Holiday Inn Brno - 461 PLN
Crowne Plaza Doha - 638 PLN
InterContinental Hanoi Westlake - 577 PLN

Wszystkie hotele w promocji:Oceania


United StatesKliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

7 komentarzy:

 1. czyli crowne plaza w Doha, mogę mieć za 35 USD?

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak, tylko musisz mieć co najmniej 5000 pkt na koncie, żeby z tego tricku skorzystać: http://kuponozaur.blogspot.com/2013/01/jak-tanio-kupic-punkty-priority-club.html
  Jeśli tyle nie masz, to kupujesz normalnie 5 tys za 67,50 USD: https://buy.points.com/PointsPartnerFrames/partners/ihg/container.html?product=buy i potem możesz już korzystać z tricku ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za informacje, właśnie "zbieram" wszystkie darmowe żeby dobić do 5k ;) bo dopiero założyłem kartę. Jest jeszcze jeden sposób na tańsze punkty. Rejestrujemy się na nowego meila, zbieramy punkty i przesyłamy je do siebie, każde 1k pkt przetransferowane kosztuje 5$ czyli wychodzi 25$ za 5k, tylko więcej zabawy ;)

  Miałbym jeszcze pytanie bo będę bookował 3 pokoje w Intercontinentalu czw/pia, jak to najlepiej rozegrać żeby zainkasować pkt za wszystkie pokoje, jakiś pomysł?


  Pozdrawiam


  P.s. Dziękuję za bloga ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Chyba trzeba zrobić każdą rezerwację na inne nazwisko i konto bo z tego co widzę to dostaje się punkty tylko za 1 pokój na raz. I potem właśnie je przetransferować...

  Jeśli pobyt do 8 kwietnia to można skorzystać z tego (o ile stawka nie jest sporo wyższa niż normalnie) - http://bit.ly/X61PMu

  Warto też popróbować wpisywać kody bonusowe, te od 3. posta w dół: http://www.flyertalk.com/forum/intercontinental-hotels-priority-club-inter-continental-ambassador/1421922-ic-master-promo-thread-2013-a.html wpisuje się je tutaj: https://www.ihg.com/priorityclub/rewards/us/en/offers/promoreg/ Pewnie większość nie będzie działać, ale jest szansa na sporo dodatkowych punktów ;)

  Cieszę się, że blog się przydaje ;)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Super, raz jeszcze dziękuję za pomoc.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam, mam jeszcze jedno pytanie :)

  Czy korzystając z promocji Point Breaks, otrzymam punkty lojalnościowe za nocleg?

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie :)
  "Priority Club points or airline miles are not awarded for the room rate equivalent on Reward Night stays" (Reward Night = nocleg za punkty)
  http://www.ihg.com/priorityclub/hotels/us/en/global/tc/member-terms#rewardnights

  Pozdr.

  OdpowiedzUsuń