piątek, 14 czerwca 2013

Priority Club: 50% punktów bonusowych więcej

Oferta w programie lojalnościowym Priority Club, ważna do 23 czerwca. Kupując w tym terminie punkty premiowe, za darmo otrzymamy ich o połowę więcej.

>>> LINK DO OFERTY

Cena tysiąca punktów przy zakupie:
od 1.000 do 10.000 pkt. - 13,50 USD
od 11.000 do 25.000 pkt. - 12,50 USD
od 26.000 do 50.000 pkt. - 11,50 USD

Posiadając punty w programie Priority Club można np. skorzystać z promocji Point Breaks (obecna jest ważna na pobyty do 30 czerwca, już jest nowa lista hoteli na późniejsze pobyty) i w wybranych hotelach spędzić noc za jedyne 5.000 punktów. Jednym z takich hoteli jest obecnie Holiday Inn Łódź, którego standardowa cena wynosi 249 zł za noc.

Promocja 50% punktów gratis jest przydatna właściwie tylko, gdy mamy na swoim koncie mniej niż 5.000 punktów. Po osiągnięciu tej liczby, punkty można "kupować" znacznie taniej (w przeliczeniu - tysiąc pkt. za 7 USD) korzystając z TEJ METODY.

Jeśli nie mamy żadnych punktów na koncie, warto teraz kupić ich 4 tysiące (+2 tys. gratis), za co zapłacimy 54 USD (~170 PLN), czyli wychodzi 9 USD za tysiąc punktów. Umożliwi nam to późniejsze korzystanie z powyższej metody zakupu za 7 USD. 

Punkty Priority Club opłaca się mieć (i kupować po 7 USD/tysiąc)!


Nigdy nie znikają one z naszego konta (w odróżnieniu od innych programów lojalnościowych), możemy je wykorzystywać na promocje Point Breaks (do której trafiają nawet i bardzo dobre hotele, które się jednak dość szybko wyprzedają) lub po prostu wykorzystywać na noclegi tak jak w przypadku tego hotelu w Berlinie, gdzie to się niesamowicie opłaca!

Ważne, żeby wykorzystując punkty na noclegi nie spadać z saldem poniżej 5 tys., żeby znów nie trzeba było ich dokupywać w tradycyjny sposób.


Kliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

8 komentarzy:

 1. Intercontinental (Barclay) w NY pod BRG, na stronie IHG 513$ best flexible rate, deluxe room, na hoteltravel.com 319$ daty w styczniu 2014


  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeszcze jedno pytanie cena musi być przed podatkiem i po podatku mniejsza czy może być tylko po podatku mniejsza, jako ta końcowa? Nie wszystkie serwisy podają cenę przed i po część podaję cenę całkowitą wraz z podatkami i nie wiem czy to wystarczy jeżeli mamy niższą nić na IHG.


  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. hej, ale zaakceptowali to? bo na stronie hoteltravel.com są bardziej restrykcyjne warunki anulacji ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. raczej powinno wystarczyć, że całkowita jest niższa, jak tylko taką podają

  OdpowiedzUsuń
 5. cześć, nie próbowałem ponieważ nie wybieram się wtedy do NY ale myślę że jak ktoś planuje to warto spróbować ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Obawiam się jednak, że małe szanse... ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Po tygodniu punkty zostały naliczone!

  OdpowiedzUsuń
 8. Akurat na nową listę Point Breaks ;)
  Dzięki za info.

  OdpowiedzUsuń