wtorek, 25 czerwca 2013

Sekretne Oferty Booking.com: Krok po kroku


Sekretne Oferty w serwisie Booking.com to dobry sposób na rezerwację hoteli w bardzo okazyjnych cenach (obniżonych o rzeczywiste 50% lub nawet i więcej). Zniżki te nie wyświetlają się podczas zwykłego przeglądania strony, nawet jeśli natrafimy na hotel, który akurat jest w tej promocji.

Jak więc uzyskać dostęp do Sekretnych Ofert?

Można zapisać się do newslettera Booking.com, ale wtedy właściwie codziennie będziemy otrzymywać prawie identyczne maile, bez linków do ofert konkretnych hoteli.

Najlepiej wchodzić na stronę przez specjalny link.

>>> LINK DO SEKRETNYCH OFERT

Wyświetli się strona z ofertami hoteli z całego świata:
Klikamy "Dodaj kraj", potem ewentualnie "Wybierz miasto lub region".

Pokaże się lista hoteli z cenami na zielono - to są sekretne oferty.
Dalej wyświetla się pole "Sekretne Oferty zostały wyprzedane!" i kolejne hotele (z cenami "od", które są na szaro) nie mają już obniżonych cen, a podana cena jest najniższą dostępną (nie wiadomo jednak dla jakiego terminu:)
Niestety sekretnych ofert nie da się (już) segregować od najniższej ceny lub największej zniżki, co jest przydatne jeśli jest dużo ofert dla interesującego nas państwa/regionu.

Istotną kwestią jest jeszcze data pobytu. Najlepiej nie wyszukiwać sekretnych ofert dla konkretnej daty, ponieważ wtedy istnieje mała szansa ich znalezienia. Sekretne Oferty są dostępne przeważnie tylko dla pojedynczych dni.

Jak znaleźć terminy dostępności Sekretnych Ofert

Jak już znajdziemy interesujący nas hotel to klikamy "Pokaż ofertę". Wyświetli się strona hotelu oraz automatycznie wybierze się dzień z najniższą ceną. Wtedy dopiero można wygodnie zobaczyć jakie jeszcze inne daty są dostępne w Sekretnej Ofercie.

Klikamy "Zmień daty":
...a potem ikonkę kalendarza przy dacie zameldowania:
Tylko daty oznaczone kolorem żółtym biorą udział w promocji:
Niestety przeważnie ceny różnią się dla poszczególnych dat i trzeba je każdorazowo zmieniać, żeby się przekonać w które dni jest taniej, a w które drożej. Jedno jest pewne - taniej, niż ta cena, która wyświetla się na początku, nie będzie :).

Rezerwacje dokonane w promocji Sekretna Oferta są bezzwrotne.


Kliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

8 komentarzy:

 1. Wprowadzili filtrowanie po cenie, co prawda w przedziałach 0-200-400 itp ale zawsze ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale sekretne oferty? Bo nie widzę takiej opcji, tylko polecane, gwiazdki i ocena gości.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziwne, w chwili pisanie tamtego komentarza miałem możliwość wyboru sortowania po cenie, teraz takiej opcji już nie widzę :/

  OdpowiedzUsuń
 4. Może wprowadzają jakieś zmiany bo wtedy trochę się zmienił wygląd tego sortowania.

  OdpowiedzUsuń
 5. No niestety, sprawdziłam kilka hoteli w różnych stronach świata - cena taka sama na "normalnej" jak i na sekretnej stronie :(

  OdpowiedzUsuń
 6. A wszystko robione zgodnie z opisem? Czasem ta strona lubi się "psuć" i nie pokazuje tak naprawdę Sekretnych Ofert, tylko np. Okazyjną Ofertę. Może też być krucho z terminami.
  Może jakieś konkretne przykłady sprawdzić?

  OdpowiedzUsuń
 7. kurcze, a tak w ogóle to co się stało z tymi sekretnymi ofertami ? Zaledwie jest garstka tych hoteli na cały świat. Jeszcze rok temu było do wyboru do koloru ;-(

  OdpowiedzUsuń
 8. A niestety... od jakiegoś czasu już je mocno ograniczają...

  OdpowiedzUsuń