niedziela, 30 czerwca 2013

Priority Club Rewards zmienia się w IHG Rewards Club

InterContinental Hotels Group (właściciel sieci: Holiday Inn, Holiday Inn Express, Crowne Plaza, Hotel Indigo, InterContinental i innych) zmienia swój program lojalnościowy Priority Club Rewards w IHG Rewards Club.

Najistotniejsze zmiany w programie:
 • Członkowie o statusie Gold i Platinum mogą za darmo łączyć się z internetem we wszystkich hotelach IHG, a od 2014 r. darmowy internet będzie przysługiwał wszystkim członkom programu.
 • Fast Track to Elite Status - łatwiejsze zdobycie wysokiego poziomu członkostwa, gdy nocujemy w różnych sieciach grupy IHG. Status Gold otrzymamy już po 10 nocach w co najmniej 3 różnych sieciach, a status Platinum po 40 nocach w 4 różnych sieciach.
 • Noclegi za punkty (Reward Nights) teraz liczą się przy zdobywaniu statusu w programie.
 • Rollover Nights - "niewykorzystane noce przechodzą na kolejny rok", czyli jeśli w danym roku spędzimy więcej nocy niż potrzeba do uzyskania statusu Platinum (50) to reszta nocy będzie się już liczyć do zdobywania statusu w roku kolejnym.


Kliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

4 komentarze:

 1. Jeżeli rezerwujecie pokój zapunkty jest to oferta pełnowymiaraowa np. uwzględnia śniadania w hotelu? Czy musi przy ofercie być gdzies to napisane? Czy jest to tylko nocleg bez dodatkowych benefitów?

  OdpowiedzUsuń
 2. Rezerwacja za punkty nie obejmuje śniadania.

  OdpowiedzUsuń
 3. To mam jeszcze jedno pytanie jeśli chodzi o rezerwację punktami, co w przypadku naulacji rezerwacji czy punty sa zabierane czy zwracają za anulację pokoju?

  OdpowiedzUsuń
 4. Rezerwacje za punkty mają możliwość bezpłatnego anulowania aż do dnia przyjazdu (zawsze jest to wyszczególnione przy opisie pokoju, w "cancellation policy"), zwracają wtedy punkty na konto.
  Jeśli się robi rezerwację jednocześnie za punkty i gotówkę ("points&cash") to przy anulacji nie zwracają już pieniędzy, tylko ich równowartość w punktach - na tym bazuje sposób na tani zakup punktów - http://bit.ly/TaniePunkty :)

  OdpowiedzUsuń