niedziela, 9 czerwca 2013

Szalone Ceny w Accor: Hotele tańsze do 50%

11 12 czerwca Już dla członków Le Club Accorhotels (17 czerwca dla innych) ruszyła promocja Szalone Ceny (Super Sale) w hotelach Accor, która potrwa do 21 czerwca. Członkowie klubu mogą liczyć nawet na 50% zniżki, a pozostali na 40%.

Promocja obejmie noclegi między 6 lipca i 1 września 2013 r i będzie dotyczyła ponad 2000 hoteli Accor na całym świecie.

>>> LINK DO PROMOCJI

Warto teraz posprawdzać ceny interesujących nas hoteli i za dwa dni zobaczyć czy ceny rzeczywiście spadły o połowę... :)

Aktualizacja, 10.06:
Promocja już ruszyła! Ceny rzeczywiście są niższe, ale bez szaleństw!

Aktualizacja, 11.06:
Ceny jednak dopiero dziś się tak na prawdę zmieniły :)

Przykładowe ceny:

Budapeszt
Bukareszt
Kraków
Paryż, centrum
Poznań
Warszawa
Wrocław
Wilno, Kowno

Bangkok
Pekin
Sajgon (Ho Chi Minh)
Seul
Kuala Lumpur


Kliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

19 komentarzy:

 1. w poprzednich latach ceny w tej promocji były wyjątkowo atrakcyjne. Rzeczywiście 50 % ceny. Pamiętam, że w zeszłym roku hotele orbisowskie w Gdańsku kosztowały 1000 zł za tydzień. Teraz 1700-2000 złotych. Poszły w jednej chwili. Oby trzymali poziom.

  OdpowiedzUsuń
 2. A czy hotele Ibis też były objęte tą promocją, czy tylko Novotel - te droższe. Poluję na Barcelonę w lipcu, było coś w zeszłym roku??? Mam szansę??? Pilnować od 24.00??? Poradź proszę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Hotele ibis też powinny być objęte promocją, tutaj przykład obniżki z listopada z bardzo dobrymi cenami:
  http://kuponozaur.blogspot.com/2012/11/oferta-tani-sylwester-w-polsce.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Wygląda jakby promocja już ruszyła, ale w warunkach jest podane, że rezerwacje jednak od 12 czerwca i jak się czegoś wyszuka to wyświetla np.: "19 hotele z rodziny hoteli ibis, Mercure są dostępne w podanym terminie i lokalizacji, ale żaden nie odpowiada kryterium ceny."

  OdpowiedzUsuń
 5. Hotele uczestniczące w promocji: http://www.accorhotels.com/pdf/crazyprices-participating-hotels.pdf

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo dziękuję, bardzo mi pomogłeś. A czy promo startuje od 12-tej w nocy, czy raczej rano? Nie wiem czy noc zarywać ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Pewnie po północy, ale 12.06, bo tak teraz podali w warunkach sprzedaży

  OdpowiedzUsuń
 8. raz jeszcze ogromne dzięki. Często tu zaglądam i bardzo mi się tu podoba. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ceny widoczne teraz przy wyszukiwaniu są cenami już po obniżce ?

  OdpowiedzUsuń
 10. Chyba nie bo promocja jeszcze nie ruszyła wg tego co jest napisane w warunkach sprzedaży.

  OdpowiedzUsuń
 11. Dziwne, bo już teraz można znaleźć w Warszawie hotele za 70zł, natomiast w Niemczech większość cen jest jeszcze normalna

  OdpowiedzUsuń
 12. Rzeczywiście, w niektórych już działa. W Warszawie można znaleźć 8 z promocji i 4 bez:

  ibis budget Warszawa Reduta
  ibis budget Warszawa Centrum
  Hotel Mercure Warszawa Airport
  Sofitel Warsaw Victoria

  i tych 4 rzeczywiście nie ma na liście hotelów uczestniczących w promocji.

  OdpowiedzUsuń
 13. Ja sobie sprawdzałem Novotel w Katowicach, kilka dni wcześniej i porównałem z dzisiaj. I cena dość, że się nie zmieniła to jest wręcz taka sama:> Obok ceny wspomniana ładna reklama "50% zniżki", nijak się nie ma, w tym przypadku do ogłoszonej wcześniej promocji Accor.

  OdpowiedzUsuń
 14. hej
  a kiedy ta cena zostaje obniżona? Od razu widzisz niższą cenę, czy dopiero w momencie rezerwacji?

  OdpowiedzUsuń
 15. Od razu się pokazuje obniżona. Jeśli chodzi o Barcelonę to widzę hotele za 126 zł, ale min. 10 km od centrum miasta (ibis Barcelona Ripollet, ibis Barcelona Mollet, ibis Barcelona Montmelo-Granollers).

  Poza tym np.:
  ibis Barcelona Santa Coloma, 6.73 km, 200 pln
  ibis Barcelona Centro (Sagrada Familia), 0.22 km, 246 pln
  ibis Barcelona Pza Glories 22, 2.06 km, 236 pln
  (ceny na 12.07)

  OdpowiedzUsuń
 16. Cen nie ma skreślonych jak np na booking.com. Tak jak Rafał napisał cena jest już po obniżce (oczywiście korzystamy z linku wyżej i podajemy swój nr). Jak chcesz sprawdzić standardowa cenę interesującego Cie hotelu, nie możesz być zalogowana ani nie może być wpisany Twój nr członkowski w formularzu. Na tej podstawie możesz sobie policzyć ile faktyczne i czy w ogóle obniżono cenę hotelu.

  I tak interesujący mnie hotel kosztuje standardowo 153 PLN/nocleg, rano kosztował 108 PLN (obniżka jakieś 30%), a teraz kosztuje już tylko 90 PLN (obniżka ponad 40%), ceny przed podatkiem.

  Może wieczorem dobije do zapowiadanej obniżki 50 %-owej :>

  OdpowiedzUsuń
 17. Przykład z ubiegłego weekendu:

  Zarezerwowałem 5* Sofitel w Budapeszcie na TravelPony: http://www.hotelspotter.pl/2014/02/85-usd-znizki-travelpony.html w rewelacyjnej cenie (ze śniadaniem). Parę dni przed pobytem napisałem maila do hotelu, że mam zrobioną rezerwację (oraz czy to potwierdzają), podałem swój numer członkowski i zapytałem czy mogę się spodziewać jakichś przywilejów w związku ze statusem Platinum (rezerwacja przez stronę zewnętrzną, także właściwie nie muszą ich uznawać). Odpisali, że dostanę upgrade i dostęp do saloniku. Na miejscu bardziej po królewsku chyba nie mogli nast traktować, o czym jeszcze niedługo napiszę :)


  Ogólnie można też pytać o to przy meldowaniu, jak rezerwacja robiona jest przez oficjalne strony, to sami już powinni widzieć status i wszystko wcześniej przygotować tak czy inaczej :)

  OdpowiedzUsuń
 18. Dzieki wielkie (kolejny raz) za wyjasnienie co i jak. Rezerwowalem hotel w Rzymie, bezpośrednio przez Accora, dam znac co i jak poszlo. Wylatuje jutro a najlepsze pokoje sa ciagle dostepne ;)

  OdpowiedzUsuń