sobota, 7 września 2013

Asos: Wyprzedaż do 70% (oraz kod zniżkowy na 10%)

Asos wyprzedaż do 70%
Jako, że lubię oszczędzać nie tylko na hotelach, a chodzenie po sklepach nie jest moim ulubionym zajęciem ;) jestem częstym klientem sklepu internetowego Asos.com. Można tam upolować na prawdę niezłe zniżki na ubrania, a do tego standardowa wysyłka do Polski jest darmowa. Właśnie trwa wyprzedaż do 70%, z której już skorzystałem, kupując sobie m.in. buty brytyjskiej firmy Feud. Kosztują tylko 36 GBP (~183 PLN), co jak na jesienno-zimowe buty z naturalnej skóry jest świetną ceną. Sugerowana cena detaliczna (RRP) to aż 120 GBP (~609 PLN), ale oczywiście nie ma co się tym zbytnio sugerować.

>>> LINK DO WYPRZEDAŻY (Men, Women)
>>> LINK DO BUTÓW (Feud Unique Workboots)

Po kilku dniach buty przyszły i muszę przyznać, że wyglądają na prawdę porządnie. Od wewnętrznej strony mają suwak, także nie trzeba ich rozsznurowywać.

Teraz dodatkowo można skorzystać z kodu zniżkowego Asos (Promo Code) na kolejne 10% zniżki. Wystarczy wpisać WOW10 w odpowiednim polu podczas płatności. Kod jest ważny do godz. 9 rano (czasu BST) w poniedziałek, 9 września i można z niego skorzystać tylko do jednego zamówienia.

Warto jeszcze pamiętać, żeby wszystkie ceny w Asos wyświetlać w funtach brytyjskich (GBP), a nie innych walutach. Z tego co zauważyłem to w EUR i USD ceny są trochę wyższe.


Kliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

3 komentarze: