piątek, 13 września 2013

Testowanie hoteli z Trivago (zwrot kosztów do 80 EUR)

Testowanie hoteli z Trivago
Brytyjska wersja wyszukiwarki hoteli Trivago oferuje podróżnym możliwość testowania hoteli. Po pobycie, w zamian za wypełnienie około 45-minutowej ankiety na temat hotelu, serwis zwraca znaczną część ceny noclegu. Usługa dostępna jest dla wybranych hoteli w kilkunastu europejskich miastach.

>>> LINK DO Trivago Hotel Test

Teoretycznie byłby to bardzo dobry sposób na tani nocleg w dobrym hotelu np. w Londynie, Wiedniu czy Amsterdamie, o co raczej trudno :). Ciekawe tylko jak z tym jest w praktyce. Po rejestracji jako hotelowy tester należy zarezerwować i w pełni opłacić swój pobyt. Dopiero po jego odbyciu i wypełnieniu ankiety podajemy dane swojego rachunku bankowego i czekamy do 14 dni na wpłatę premii.

Według regulaminu, jako hotelowy tester w danym miesiącu kalendarzowym można spędzić wyłącznie jedną noc w dowolnym hotelu, a drugi raz ten sam hotel można przetestować dopiero po roku. Dwa dni przed pobytem należy wypełnić krótką ankietę, a tą główną do 4 dni po zakończeniu pobytu w hotelu.
Najczęściej zadawane pytania (FAQ) na temat Trivago Hotel Test.

Ktoś już może korzystał z tego programu i może potwierdzić, że nie ma problemu z wypłatą premii? :)

Aktualizacja, 28.06.2014: Pojawiła się bardzo dobra okazja na przetestowanie 5-gwiazdkowego hotelu Hesperia Lanzarote w Puerto Calero. Za noc zapłacimy nawet i 4 GBP (~21 PLN) zamiast 69 GBP (~358 PLN).
testowanie hoteli Hesperia Lanzarote za 4 GBP


Kliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

1 komentarz: