wtorek, 19 kwietnia 2016

Błyskawiczna Wyprzedaż w AccorHotels (do -50%)

błyskawiczna wyprzedaż w hotelach accor
Ruszyła kolejna edycja hotelowej promocji "Błyskawiczna wyprzedaż" dla członków darmowego programu lojalnościowego Le Club AccorHotels. Oznacza ona zniżki nawet do 50%.

Wyprzedaż trwa od 19 do 28 kwietnia 2016 r.
Dostępne są hotele na całym świecie. Terminy pobytów objętych promocją różnią się w zależności od regionu, ale mniej więcej jest to maj - wrzesień 2016 r.

>>> LINK DO PROMOCJI BŁYSKAWICZNA WYPRZEDAŻ

Przykładowe ceny:

Opisywany przeze mnie wczoraj hotel Mercure Bydgoszcz Sepia dostępny za 138 PLN:
bydgoszcz hotel promocja accorhotels
Katowice:
katowice hotel promocja accorhotels
Warszawa:
warszawa hotel promocja accorhotels
Budapeszt:
budapeszt wegry hotel promocja accorhotels
Warunki sprzedaży dla poszczególnych regionów:

Błyskawiczna Wyprzedaż w Europie Wschodniej, Szwecji i Rosji
Zniżka w wysokości do 40% obowiązuje tylko w hotelach uczestniczących w promocji.
MGallery, Pullman, Novotel Orbis: 40% zniżki
ibis, ibis Styles: 30% zniżki
Oferta obowiązuje pod warunkiem dostępności miejsc w hotelach uczestniczących w promocji. Promocja nie może być łączona z innymi bieżącymi ofertami.
Oferta obowiązuje w dniach od 19 do 28 kwietnia 2016 roku w odniesieniu do pobytów od 13 maja do 5 września 2016 r., pod warunkiem dokonania rezerwacji na stronach internetowych grupy AccorHotels. Pełna kwota pobytu jest pobierana z karty kredytowej w chwili rezerwacji i nie podlega żadnym zwrotom, nawet w razie anulowania pobytu lub modyfikacji terminów.
Wszystkie rezerwacje muszą być dokonywane za pomocą karty płatniczej, której ważność nie wygasa przed pierwszym dniem pobytu.
Wskazane ceny obowiązują na dzień ich opublikowania w sieci. Obowiązujące ceny mogą ulegać zmianom.
Korzystający z oferty uczestnicy programu lojalnościowego Le Club AccorHotels otrzymują punkty promocyjne.

Błyskawiczna Wyprzedaż w Australii
Specjalne zniżki (do 40%) obowiązują jedynie w hotelach uczestniczących w promocji.
Oferta obowiązuje pod warunkiem dokonania rezerwacji w dniach od 19 do 28 kwietnia 2016 r. na witrynach internetowych grupy AccorHotels. Terminy pobytów zostały określone poniżej jako warunki sprzedaży obowiązujące w poszczególnych krajach. Specjalne zniżki obowiązują w odniesieniu do ""Najlepszej ceny bez ograniczeń"".
Pełna kwota pobytu jest pobierana w chwili rezerwacji i nie podlega żadnym zwrotom, nawet w razie anulowania pobytu lub modyfikacji terminów.
Oferta obowiązuje pod warunkiem dostępności miejsc w hotelach uczestniczących w promocji oraz rezerwacji co najmniej 2 noclegów. Promocja nie może być łączona z innymi ofertami.
Korzystający z oferty uczestnicy programu lojalnościowego Le Club AccorHotels otrzymują punkty promocyjne. Członkowie klubu ACCOR PLUS otrzymują zniżkę w wysokości 10%.
Oferta obowiązuje na pobyty od 01 czerwca do 30 września 2016 r.

Błyskawiczna Wyprzedaż na Bliskim Wschodzie i w Afryce
Specjalna zniżka w wysokości 40% obowiązuje jedynie w hotelach uczestniczących w promocji.
Oferta obowiązuje pod warunkiem dostępności miejsc w hotelach uczestniczących w promocji. Promocja nie może być łączona z innymi ofertami.
Oferta obowiązuje pod warunkiem dokonania rezerwacji w dniach od 19/04/16 do 28/04/2016 dla pobytów od 01/05/2016 do 31/08/2016 w Afryce oraz od 01/05/2016 do 30/09/2016 na Bliskim Wschodzie, pod warunkiem dokonania rezerwacji za pomocą witryn internetowych grupy AccorHotels. Zniżka w wysokości 40% obowiązuje w odniesieniu do ""Najlepszej ceny bez ograniczeń"".
Pełna kwota pobytu jest pobierana w chwili rezerwacji i nie podlega żadnym zwrotom, nawet w razie anulowania pobytu lub modyfikacji terminów.
Wszystkie rezerwacje muszą być dokonywane za pomocą karty płatniczej, której termin ważności nie wygasa przed pierwszym dniem pobytu.
Kraj 1: EGIPT/BAHRAJN/ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE/ARABIA SAUDYJSKA/KUWEJT/OMAN /JORDANIA/KATAR/LIBAN/IRAN
Oferta obowiązuje dla pobytów w okresie od 1 maja 2016 do 30 września 2016 r.
Kraj 2: SENEGAL/BENIN/WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ/NIGERIA/TOGO/ALGIERIA/DEMOKRATYCZNA REPUBLIKA KONGA/REPUBLIKA POŁUDNIOWEJ AFRYKI/ MAURITIUS/GWINEA RÓWNIKOWA.
Oferta obowiązuje dla pobytów w okresie od 1 maja 2016 do 30 września 2016 r. - pod warunkiem rezerwacji co najmniej 2 noclegów.

Błyskawiczna Wyprzedaż w Azji
Specjalna zniżka w wysokości 40% obowiązuje w odniesieniu do ""Najlepszej ceny bez ograniczeń"", jedynie w hotelach i ośrodkach uczestniczących w promocji. Członkowie klubu Accor Plus uzyskują dodatkową zniżkę w wysokości 10%, czyli 50% w odniesieniu do ""Najlepszej ceny bez ograniczeń"". Oferta obowiązuje pod warunkiem dokonania rezerwacji w dniach od 19 do 28 kwietnia 2016 r. dla pobytów w terminach:
- od 13 maja do 16 października 2016 r. w hotelach uczestniczących w promocji na terenie Chin kontynentalnych, Malezji, Indonezji, Singapuru, Korei Południowej, Japonii oraz Indii.
- od 13 maja do 31 lipca 2016 r. w hotelach uczestniczących w promocji na terenie Tajlandii, Wietnamu, Kambodży, Laosu, Myanmar i Filipin.
Wszystkie powyższe terminy są podane włącznie z dniami końcowymi i obowiązują na podstawie czasu miejscowego obowiązującego w hotelu, w którym dokonywana jest rezerwacja pokoju(i).
Rezerwacja musi być opłacona z góry na witrynie www.accorhotels.com. Jeżeli w chwili rezerwacji stawka ""Wyprzedaż Błyskawiczna"" nie jest dostępna dla wybranych terminów, na ekranie wyświetlona zostanie automatycznie inna proponowana stawka publiczna. Rezerwacja nie może zostać zmodyfikowana, anulowana, wymieniona i nie podlega żadnym zwrotom, ani też nie może być łączona z innymi ofertami.
Wyświetlane ceny dotyczą rezerwacji noclegu w pokoju jedno- lub dwuosobowym. Ceny są wyrażone w walucie miejscowej lub w dolarach amerykańskich (zgodnie z informacjami podanymi w chwili rezerwacji) i jeżeli nie zostało wyraźnie określone inaczej, obejmują wszystkie miejscowe podatki. Zamieszczone kursy wymiany walut mają jedynie charakter informacyjny i są niewiążące. Waluta, która zostanie zastosowana w odniesieniu do transakcji i kwota pobierana z karty kredytowej zostaną określone w chwili rezerwacji.
Oferta obowiązuje w uczestniczących w promocji hotelach AccorHotels, pod warunkiem dostępności miejsc w chwili dokonywania rezerwacji, za wyjątkiem terminów wyłączonych w poszczególnych hotelach.
Punkty Le Club AccorHotels zostaną naliczone zgodnie z ogólnymi warunkami użytkowania programu Le Club AccorHotels.

Błyskawiczna Wyprzedaż w krajach Beneluksu
Zniżki w ramach Błyskawicznej Wyprzedaży (40% w hotelach Sofitel, Pullman, Mercure, Novotel i Novotel Suite oraz 30% w hotelach ibis i ibis Styles) obowiązują jedynie w hotelach uczestniczących w promocji.
Oferta obowiązuje pod warunkiem dokonania rezerwacji w dniach od 19 do 28 kwietnia 2016 r. za pomocą witryny internetowej Accorhotels.com. Obowiązujące daty przyjazdu zostaną podane w chwili dokonywania transakcji sprzedaży. Specjalne zniżki obowiązują w odniesieniu do ""Najlepszej ceny bez ograniczeń"".
Pełna kwota pobytu jest pobierana w chwili rezerwacji i nie podlega żadnym zwrotom, nawet w razie anulowania pobytu lub modyfikacji terminów.
Oferta obowiązuje pod warunkiem dostępności miejsc w hotelach uczestniczących w promocji. Promocja nie może być łączona z innymi ofertami.
Korzystający z oferty uczestnicy programu lojalnościowego Le Club AccorHotels otrzymują punkty promocyjne.
Oferta obowiązuje dla pobytów w okresie od 13 maja do 4 września 2016 r.

Błyskawiczna Wyprzedaż we Francji
Specjalne zniżki w wysokości 30% obowiązują w hotelach Sofitel, MGallery by Sofitel, ibis budget i HotelF1.
Specjalne zniżki w wysokości 40% obowiązują w hotelach Novotel, Mercure, Novotel Suites, Pullman, ibis, ibis styles, Adagio i Adagio Access.
Śniadanie jest wliczone w cenę w hotelach Sofitel, MGallery, Pullman, Novotel, Novotel Suites, Mercure, ibis styles.
Oferta obowiązuje pod warunkiem dokonania rezerwacji w dniach od 19 do 28 kwietnia 2016 r. za pomocą stron internetowych grupy AccorHotels na pobyty od 13 lipca do 28 sierpnia 2016 r. Specjalne zniżki obowiązują w odniesieniu do ""Najlepszej ceny bez ograniczeń"".
W przypadku hoteli Adagio i Adagio Access rezerwacja może obejmować maksymalnie 9 noclegów.
Pełna kwota pobytu jest pobierana w chwili rezerwacji i nie podlega żadnym zwrotom, nawet w razie anulowania pobytu lub modyfikacji terminów.
Oferta obowiązuje pod warunkiem dostępności miejsc w hotelach uczestniczących w promocji. Promocja nie może być łączona z innymi ofertami.
Korzystający z oferty uczestnicy programu lojalnościowego Le Club AccorHotels otrzymują punkty promocyjne.

Błyskawiczna Wyprzedaż w Niemczech i Austrii: do 40% zniżki
Oferta Błyskawiczna Wyprzedaż ""Niemcy i Austria: zniżka do -40%"" obowiązuje pod warunkiem dokonania rezerwacji w dniach od 19 do 28 kwietnia 2016 r. na pobyty w terminach od 15 lipca do 28 sierpnia w Niemczech oraz od 30 czerwca do 11 września 2016 r. w Austrii.
Rezerwacja może być dokonana wyłącznie za pomocą witryn internetowych AccorHotels.com, Pullmanhotels.com, Novotel.com, Mercure.com, Ibis.com i HotelF1.com.
Obowiązujące zniżki w hotelach poszczególnych marek:
- hotele ibis i ibis Styles: zniżka do 30%
- hotele Sofitel, MGallery, Pullman, Novotel, Novotel Suites, Mercure i Adagio: zniżka do 40%
Specjalne zniżki obowiązują w odniesieniu do ""Najlepszej ceny bez ograniczeń"".
Ponadto obowiązują następujące warunki:
- Pełna kwota pobytu jest pobierana w chwili rezerwacji i nie podlega żadnym zwrotom, nawet w razie anulowania pobytu lub modyfikacji terminów. W razie niewykorzystania rezerwacji, odliczone zostaną zyski pochodzące z pobytu alternatywnego i zaoszczędzone wydatki.
- Promocja nie może być łączona z innymi ofertami.
- Oferta obowiązuje pod warunkiem dostępności miejsc w hotelach uczestniczących w promocji.
- Korzystający z oferty uczestnicy programu lojalnościowego Le Club AccorHotels otrzymują punkty promocyjne.

Błyskawiczna Wyprzedaż w regionie Morza Śródziemnego
Oferta obowiązuje pod warunkiem dokonania rezerwacji w dniach od 19 do 28 kwietnia 2016 r. za pomocą witryn internetowych grupy AccorHotels (accorhotels.com, ibis.com, novotel.com, mercure.com, …). Terminy pobytów zostały określone poniżej jako warunki sprzedaży obowiązujące w poszczególnych krajach.
Specjalne zniżki (od 20% do 40%) obowiązują w odniesieniu do ""Najlepszej ceny bez ograniczeń"", jedynie w hotelach uczestniczących w promocji.
Pełna kwota pobytu jest pobierana w chwili rezerwacji i nie podlega żadnym zwrotom, nawet w razie anulowania pobytu lub modyfikacji terminów.
Oferta obowiązuje pod warunkiem dostępności miejsc w hotelach uczestniczących w promocji. Promocja nie może być łączona z innymi ofertami.
Korzystający z oferty uczestnicy programu lojalnościowego Le Club AccorHotels otrzymują punkty promocyjne.
Włochy, Grecja, Izrael
• Terminy pobytów: od 15 czerwca do 10 września 2016 r.
• Zniżki: 30% (w hotelach ibis, ibis Styles i Sofitel); 40% (w hotelach Mercure, Novotel i MGallery by Sofitel)
Hiszpania i Portugalia
• Terminy pobytów: od 1 czerwca do 10 września 2016 r.
• Zniżki: 20% (w hotelach ibis, ibis Styles i Pullman); do 30% (w hotelach Sofitel, Mercure, Novotel i Novotel Suites)
Turcja
• Terminy pobytów: od 29 kwietnia do 10 września 2016 r.
• Zniżki: 30% (w hotelach ibis i ibis Styles); 40% (w hotelach Mercure, Novotel i MGallery by Sofitel)
Maroko
• Terminy pobytów: od 29 kwietnia do 31 sierpnia 2016 r.
• Zniżki: 40% (w hotelach ibis, Mercure, Novotel, Pullman, MGallery i Sofitel)

Błyskawiczna Wyprzedaż w Nowej Zelandii i na Fidżi
Specjalna zniżka w wysokości 40% obowiązuje jedynie w hotelach uczestniczących w promocji w Nowej Zelandii i na Fidżi.
Oferta obowiązuje pod warunkiem dokonania rezerwacji w dniach od 19 do 28 kwietnia 2016 r. za pomocą witryny AccorHotels.com dla pobytów w terminach od 1 czerwca do 30 września 2016 r. Specjalne zniżki w wysokości 40% obowiązują w odniesieniu do ""Najlepszej ceny bez ograniczeń"", obowiązującej w poszczególnych dniach terminu pobytu.
Pełna kwota pobytu jest pobierana w chwili rezerwacji i nie podlega żadnym zwrotom, nawet w razie anulowania pobytu lub modyfikacji terminów.
Oferta obowiązuje pod warunkiem dostępności miejsc w hotelach uczestniczących w promocji. Promocja nie może być łączona z innymi ofertami.
Korzystający z oferty uczestnicy programu lojalnościowego Le Club AccorHotels otrzymują punkty promocyjne, a członkowie klubu Accor Plus otrzymują dodatkową zniżkę w wysokości 10%.

Błyskawiczna Wyprzedaż w Ameryce Północnej, Ameryce Środkowej i na Wyspach Karaibskich
Oferta obowiązuje pod warunkiem dokonania rezerwacji do 28 kwietnia 2016 r. na pobyty od 29 kwietnia do 5 września 2016 r. Zniżka w wysokości 30% obowiązuje pod warunkiem dokonania rezerwacji obejmującej co najmniej 3 noclegi w hotelach Novotel i Mercure na terenie Kanady, Meksyku, Gwatemali i Panamy. Zniżka w wysokości 10% obowiązuje pod warunkiem dokonania rezerwacji obejmującej co najmniej 1 nocleg w hotelach ibis w Meksyku oraz Mercure i MGallery na terenie Republiki Dominikańskiej. Zniżka w wysokości 30% obowiązuje pod warunkiem dokonania rezerwacji obejmującej co najmniej 2 noclegi w hotelu Pullman Miami Airport. Zniżka w wysokości 30% obowiązuje pod warunkiem dokonania rezerwacji obejmującej co najmniej 5 noclegów w hotelu Novotel New York Times Square. Zniżka w wysokości 30% obowiązuje pod warunkiem dokonania rezerwacji obejmującej co najmniej 3 noclegi w hotelach Sofitel w USA i Kanadzie oraz w hotelu Pullman San Francisco. Obowiązują terminy wyłączenia. Oferta podlega warunkom sprzedaży obowiązującym w poszczególnych hotelach. Kwota pobytu nie podlega żadnym zwrotom, nawet w razie anulowania pobytu lub modyfikacji terminów. Pełna kwota pobytu jest pobierana z góry z karty płatniczej w chwili dokonywania rezerwacji. Aby skorzystać z promocji, klient musi przekazać informacje dotyczące jego karty płatniczej. Po dokonaniu rezerwacji nie może ona zostać w żaden sposób zmodyfikowana lub odwołana. Ceny nie obejmują podatków. Dodatkowe opłaty obowiązują w odniesieniu do 3-ciej i 4-tej osoby dorosłej. W poszczególnych hotelach mogą obowiązywać także inne warunki.

Błyskawiczna Wyprzedaż w Ameryce Południowej
Zniżki w wysokości do 40% obowiązują jedynie w hotelach uczestniczących w promocji w Ameryce Południowej.
W wybranych hotelach ibis i ibis Styles: 25% zniżki od ceny noclegu dla subskrybentów witryny AccorHotels.com i uczestników programu lojalnościowego Le Club AccorHotels.
W hotelach Sofitel, Pullman, Grand Mercure, MGallery by Sofitel, Maksoud, Caesar Business, Mercure, Novotel i Adagio: 40% zniżki od ceny noclegu dla subskrybentów witryny Accorhotels.com i uczestników programu lojalnościowego Le Club AccorHotels.
Oferta obowiązuje pod warunkiem dostępności miejsc w hotelach uczestniczących w promocji. Promocja nie może być łączona z innymi ofertami.
Oferta obowiązuje pod warunkiem dokonania rezerwacji w dniach od 19 do 28 kwietnia 2016 r., na pobyty w terminach od 13 maja do 31 lipca 2016 r., po dokonaniu rezerwacji jedynie za pośrednictwem tego linku.
Przez 24 godziny Błyskawiczna Wyprzedaż będzie dostępna wyłącznie dla uczestników programu lojalnościowego Le Club AccorHotels.
Zniżka w wysokości do 40% obowiązuje w odniesieniu do ""Najlepszej ceny bez ograniczeń"".
Pełna kwota pobytu musi zostać opłacona kartą płatniczą w chwili dokonywania rezerwacji i nie podlega żadnym zwrotom, nawet w razie anulowania pobytu lub modyfikacji terminów.
Korzystający z oferty uczestnicy programu lojalnościowego Le Club AccorHotels otrzymują punkty promocyjne.

Błyskawiczna Wyprzedaż w Szwajcarii
Klienci dokonujący rezerwacji oferty ""2 noclegi w cenie 1 w Szwajcarii"" akceptują następujące warunki:
Oferta obowiązuje pod warunkiem dokonania rezerwacji w dniach od 19 do 28 kwietnia 2016 r. za pomocą witryn internetowych grupy AccorHotels na pobyty liczące 2 kolejne noclegi w terminach od 13 maja do 31 grudnia 2016 r.
Zniżki obowiązują w odniesieniu do ""Najlepszej ceny bez ograniczeń"".
Pełna kwota pobytu jest pobierana w chwili rezerwacji i nie podlega żadnym zwrotom, nawet w razie anulowania pobytu lub modyfikacji terminów. Promocja nie może być łączona z innymi ofertami.
Oferta obowiązuje jedynie w hotelach uczestniczących w promocji na terenie Szwajcarii pod warunkiem dostępności miejsc.

Błyskawiczna Wyprzedaż w Wielkiej Brytanii i Irlandii
Zniżka do 25% obowiązuje jedynie w hotelach uczestniczących w promocji. Oferta obowiązuje pod warunkiem dostępności miejsc. Promocja nie może być łączona z innymi ofertami. Oferta obowiązuje pod warunkiem dokonania rezerwacji w dniach od 19 do 28 kwietnia 2016 r. na pobyty w terminach od 1 lipca do 11 września 2016 r., wyłącznie za pomocą witryny AccorHotels.com.
Ponadto oferta obejmuje bezpłatne śniadanie w uczestniczących w promocji hotelach ibis, Mercure, Novotel, MGallery, Pullman i Sofitel. Bezpłatne śniadanie nie jest dostępne w hotelach ibis budget i ibis Styles.
Zniżka do 25% obowiązuje w odniesieniu do ""Najlepszej ceny bez ograniczeń"". Pełna kwota pobytu jest pobierana w chwili rezerwacji.
Rezerwacja nie podlega żadnym zwrotom, nawet w razie anulowania pobytu lub modyfikacji terminów. Wszystkie rezerwacje muszą być dokonywane za pomocą karty płatniczej, której ważność nie wygasa przed pierwszym dniem pobytu. Korzystający z oferty uczestnicy programu lojalnościowego Le Club AccorHotels otrzymują punkty promocyjne.
Oferta jest dostępna również w wybranych firmach partnerskich AccorHotels.


Kliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz