wtorek, 5 kwietnia 2016

DoubleTree by Hilton Warsaw za 154 PLN (za pokój 2-os.)!

W świetnej cenie można zarezerwować równie świetny hotel DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Warsaw. Najniższa stawka Advance Purchase to 260 PLN, ale w systemie pojawiła się także dość tajemnicza stawka "Ginger Regeneration", która wynosi... 154 PLN (166,83 PLN z podatkiem).

"Imbirowa regeneracja" jest stawką bezzwrotną. Najniższa cena dostępna jest, z tego co zauważyłem, w weekendy. Dostępnych jest sporo różnych terminów. Przykładowy poniżej:

>>> LINK DO REZERWACJI

Rezerwacja jest do zrobienia na oficjalnej stronie Hiltona, także można liczyć na punkty HHonors oraz przywileje za posiadany status.

Hotel DoubleTree Warsaw posiada świetny salonik executive lounge o którym przeczytacie tutaj. Recenzja hotelu jest dostępna tutaj. Ostatni mój pobyt w tym hotelu (i przywileje, jakie w nim otrzymałem za diamentowy status) opisałem natomiast w tym poście.

Aktualizacja:
Znalazłem na stronie hotelu co się kryje pod nazwą "Imbirowa Regeneracja" - link. Tak właśnie mi coś zabiegiem w SPA zalatywało. :D
Czyli wygląda, że to jakiś błąd cenowy. Jakoś tylko nie sądzę, żeby udało się skorzystać z tych zabiegów i innych bonusów w cenie 77 PLN, a nie 710 PLN za osobę. :)

Aktualizacja #2:
Niestety wygląda na to, że stawka nie jest już dostępna.

Aktualizacja #3:
Błędna stawka zostanie uznana:

Chciałabym uprzejmie poinformować, iż dostępność pakietu Imbirowa Regeneracja (Ginger Regenertion) była spowodowana błędem technicznym naszego systemu operacyjnego. W tym miejscu, chciałabym najmocniej przeprosić za tę niedogodność.

Jest nam niezwykle przykro, iż znalazł się Pan w tej niekomfortowej sytuacji. Jednocześnie pragnę Pana poinformować, że pomimo błędu systemowego, promocyjna cena za pokój na dotychczas dokonane rezerwacje będzie honorowana, zaś usługi oferowane w The SPA podlegają dodatkowej opłacie.


Kliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz