poniedziałek, 25 kwietnia 2016

5* DoubleTree by Hilton Hotel Wrocław od 232 PLN!


Aktualizacja: Moją recenzję hotelu DoubleTree Wrocław znajdziecie tutaj!
(a recenzję saloniku executive lounge - tutaj) :)
W systemie rezerwacyjnym pojawił się już pierwszy we Wrocławiu hotel sieci Hilton, a dokładnie: DoubleTree by Hilton Hotel Wrocław. Będzie to już czwarty obiekt marki DoubleTree w Polsce (po łódzkim, warszawskim oraz krakowskim), jednak pierwszy, który uzyska pięć gwiazdek.

Otwarcie hotelu DoubleTree by Hilton Wroclaw przewidziane jest na 1 września 2016 r.,
a przynajmniej od tej daty można już dokonywać rezerwacji.

>>> LINK DO OFICJALNEJ STRONY HOTELU

Z opisu pokoi wynika także, że hotel będzie posiadał salonik executive lounge. Ciekawie czy na równie wysokim poziomie co w DoubleTree Warsaw. Wśród polskich hoteli tej marki jedynie DoubleTree Łódź nie może się takowym pochwalić.
DoubleTree by Hilton Hotel Wroclaw będzie hotelem 3. kategorii HHonors, czyli na noc w tym pięciogwiazdkowcu trzeba będzie wydać 20.000 punktów HHonors.

Natomiast jego cena w złotówkach waha się w granicach 300 - 500 PLN. Na chwilę obecną znaleźć można ten hotel najtaniej za 232 PLN w stawce bezzwrotnej i 270 PLN we flexible rate. Takie ceny dostępne są na koniec grudnia (27-29) bieżącego roku.
Pierwsze dwa zdjęcia pochodzą ze strony OVO Wrocław, na której dowiecie się więcej szczegółów na temat hotelu oraz całego kompleksu OVO.


Aktualizacja 4.05.2016, Informacja prasowa o hotelu:

Trwają ostatnie prace w DoubleTree by Hilton Wrocław. W lecie bieżącego roku najbardziej rozpoznawalna marka hotelarska otworzy nowy, imponujący obiekt w ścisłym centrum miasta. Hotel zajmie 5 kondygnacji unikatowego kompleksu OVO Wrocław. Na elewacji budynku zakończono montaż białego Corianu, który podkreśla nowoczesność i dynamiczny charakter budowli. Na zewnątrz zakończyła się instalacja małej architektury i sadzenie zieleni w patio.

DoubleTree by Hilton to marka należąca do sieci Hilton Worldwide, wiodącej w branży hotelarskiej na świecie i posiadającej ponad 4 600 hoteli, co przekłada się na ponad 758 000 pokoi w 100 krajach i regionach. Marka DoubleTree by Hilton zapewnia swoim gościom troskliwą obsługę w ponad 450 hotelach działających na całym świecie. W Polsce marka obecna jest w Warszawie, Krakowie i Łodzi. W stolicy Dolnego Śląska hotel powstaje w wielofunkcyjnym kompleksie OVO Wrocław - wizjonerskiej koncepcji prestiżowej pracowni Gottesman-Szmelcman Architecture. Obiekt znajduje się w centrum miasta, przy ulicy Podwale. Od wrocławskiego Rynku i Ostrowa Tumskiego dzieli go zaledwie kilka minut spacerem.

- Na Dolnym Śląsku brakowało reprezentacyjnego hotelu łączącego kompleksowość usług z potężnym zapleczem konferencyjnym - mówi Matthias Herd, dyrektor generalny hotelu DoubleTree by Hilton Wrocław. - Jesteśmy podekscytowani perspektywą powitania pierwszych gości już w lecie. Wrocław dynamicznie się rozwija jako atrakcyjny cel podróży, dlatego zapotrzebowanie na doskonałe usługi hotelarskie staje się coraz większe, szczególnie, że w tym roku miasto jest Europejską Stolicą Kultury. Jestem przekonany, że DoubleTree by Hilton Wrocław będzie miejscem doskonale skrojonym pod potrzeby biznesu i wypoczynku.

Hotel zajmuje łącznie 5 kondygnacji. Znajdzie się w nim 189 stylowych pokoi
i apartamentów - w tym Apartament Prezydencki z atrakcyjnym widokiem na Park Słowackiego - oraz Executive Lounge. Na parterze będą zlokalizowane recepcja, lobby oraz przyciągająca nastrojową atmosferą OVO restauracja i bar z otwartą kuchnią typu „live cooking”, oraz patio, które będzie otwarte dla mieszkańców Wrocławia. Parter to również specjalnie przygotowana przestrzeń dla biznesu – siedem sal konferencyjnych przyjmie jednorazowo nawet 200 osób. W zależności od potrzeb będzie je można różnie zaaranżować, dzięki mobilnym ścianom.

W DoubleTree by Hilton Wrocław będzie także otwarte 24 godziny na dobę centrum fitness z basenem i saunami, sala balowa o powierzchni 317 mkw. i wysokości do 5,5 m – doskonała przestrzeń na każdą okazję. Za pomocą ścian przesuwnych będzie można ją podzielić na trzy mniejsze przestrzenie liczące po 105 mkw.

DoubleTree by Hilton Wrocław znajduje się w ścisłym centrum miasta, w unikatowym budynku OVO, zaprojektowanym przez pracownię Gottesman-Szmelcman Architecture. Zajmuje łącznie 5 kondygnacji. Oferuje 189 luksusowych pokoi, w tym 54 o podwyższonym standardzie włączając  w to mierzący 113 mkw. Apartament Prezydencki, oraz Executive Lounge. Do dyspozycji hotelowych gości jest również 10 sal konferencyjnych, uwzględniając salę balową o powierzchni 317 mkw., mieszczących łącznie do 700 osób. Marka DoubleTree by Hilton wyróżnia się dbałością o najwyższej jakości obsługę oraz detale wpływające na komfort pobytu. Powitalne ciastko to symbol gościnnej atmosfery - tutaj drobiazgi znaczą bardzo wiele. DoubleTree by Hilton Wrocław to czwarty hotel tej marki w Polsce.

Marka DoubleTree by Hilton   
Sieć obiektów działająca pod marką Double Tree by Hilton obejmuje 455 reprezentacyjnych hoteli w miastach będących węzłami komunikacyjnymi swoich regionów, obszarach metropolitalnych oraz popularnych miejscowościach turystycznych na sześciu kontynentach. Łączna liczba pokoi oferowanych przez sieć osiągnie wkrótce 40 tys. Każdy szczegół związany z naszą pracą w DoubleTree by Hilton inspiruje nas do zapewnienia satysfakcji naszym gościom, członkom naszego zespołu i lokalnym społecznościom.
Nasi goście są witani ciepłym ciastkiem czekoladowym – to ich pierwszy kontakt z naszą gościnnością. Doświadczają jej również w ramach programu lojalnościowego Hilton HHonors oraz programu CARE – to element tradycji firmy, pozwalający zespołowi DoubleTree by Hilton zapewnić gościom specjalne traktowanie, dzięki któremu  mogą się oni  poczuć wyjątkowo. Członkowie programu Hilton HHonors, którzy rezerwują pobyt bezpośrednio za pomocą kanałów Hilton, otrzymują dodatkowe korzyści, takie jak: ekskluzywny rabat, (niedostępny w przypadku rezerwacji innymi metodami), darmowe WiFi w standardzie oraz cyfrowe udogodnienia, w tym zameldowanie w hotelu online z możliwością wyboru pokoju, czy cyfrowy klucz dostępny wyłącznie z użyciem wiodącej na rynku aplikacji Hilton HHonors.


Kliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz