środa, 4 maja 2016

6000 punktów (wartych 120 EUR) za 3 pobyty w AccorHotels

Kolejna już edycja tego typu promocji w programie lojalnościowym Le Club AccorHotels. Do zdobycia jest tym razem 6.000 punktów za 3 pobyty, z których każdy musi się składać z co najmniej 2 nocy.

Po pierwszym takim pobycie otrzymamy 500 bonusowych punktów, po drugim - 2.500 punktów, a po trzecim - 3.000 punktów.

>>> LINK DO PROMOCJI

Maksymalnie można zdobyć 6.000 punktów, czyli mniej niż w poprzednich edycjach tej promocji (bywały z 8.000 czy nawet 10.000 pkt.), ale i tak warto wziąć tę promocję pod uwagę, szczególnie że w związku ze zmianami w programie LCAH jest to już jedna z ostatnich okazji do zdobycia sporej liczby statusowych punktów, a więc też i do utrzymania lub zdobycia wyższego statusu obowiązującego do końca 2017 roku.

6.000 punktów jest wartych około 120 EUR (528 PLN), bo 2.000 punktów LCAH można wymienić na voucher o wartości 40 EUR.

Co jest istotne - żeby noclegi liczyły się do tej promocji nie mogą zostać opłacone (w całości lub częściowo) punktami lub voucherami LCAH.

Żeby skorzystać z tej oferty należy:
  1. Kliknąć "Zaloguj się" (u mnie jest to "POŁĄCZ") w polu "Skorzystaj z oferty" u góry po prawej stronie
  2. Zalogować się na swoje konto Le Club AccorHotels (lub utworzyć nowe)
  3. Do 31 maja 2016 r. zarezerwować noclegi
  4. Zatrzymać się w hotelu przed 31 sierpnia 2016 r.
Ogólne warunki sprzedaży:

1. W odniesieniu do oferty “ZAPUNKTUJ SWOIMI POBYTAMI” obowiązuje ogólny regulamin programu Le Club AccorHotels.
2. Aby skorzystać z oferty, członek programu lojalnościowego Le Club AccorHotels musi zarejestrować się, klikając na przycisk „Zarejestruj się, aby skorzystać z oferty” (do 31 maja 2016 r) i postępować zgodnie z instrukcjami.
3. Oferta jest ważna jednorazowo dla jednego członka programu, dla maksymalnie trzech pobytów na dwie lub więcej nocy odbytych przed 31sierpnia 2016 r. w hotelach uczestniczących w programie Le Club AccorHotels, pod warunkiem dokonania rezerwacji trwających do 31 maja 2016 r. Zdobądź maksymalnie 6000 punktów: 500 punktów po pierwszym pobycie, 2500 punktów po swoim drugim pobycie i 3000 punktów po swoim trzecim pobycie. Terminy pobytów w tym samym hotelu nie mogą następować bezpośrednio po sobie (w tym samym hotelu data zakończenia jednego pobytu nie może być równocześnie datą rozpoczęcia kolejnego). Pobyty nie muszą być rezerwowane w tym samym hotelu.
4. Opłacenie całkowitego pobytu w całości lub częściowo punktami lub voucherami Le Club AccorHotels nie będzie mieć zastosowania do niniejszej oferty i nie może łączyć się z pobytami uwzględnionymi w tej ofercie.
5. Punkty bonusowe są naliczane na podstawie punktów otrzymanych przez Członka Programu za pobyt zarezerwowany w ramach oferty, według przelicznika punktów dla karty Classic.
6. Oferta umożliwia członkom programu lojalnościowego Le Club AccorHotels i Accor Plus, niezależnie od posiadanego przez nich statusu, uzyskanie nawet do 6 000 punktów, do wykorzystania podczas pobytów w hotelach uczestniczących w programie Le Club AccorHotels na terenie całego świata. Oferta nie obejmuje pobytu w hotelach partnerskich programu lojalnościowego.
7. 2000 punktów odpowiada 40€. Punkty przeliczane są na euro, w związku z tym ich wartość w wymienionych powyżej walutach krajowych nie jest wiążąca prawnie i może ulegać zmianom.
8. Aby móc skorzystać z oferty, wszystkie pobyty należy zarezerwować za pomocą kanałów dystrybucji AccorHotels (witryny internetowe AccorHotels, aplikacje AccorHotels na urządzenia przenośne, centrala rezerwacji AccorHotels, w hotelach) lub w tradycyjnych biurach podróży, korzystając z sieci GDS połączonej automatycznie z centralą rezerwacji AccorHotels. Nie można skorzystać z oferty, jeśli pobyt został zarezerwowany u innego sprzedawcy, u tour operatora lub w internetowym biurze podróży innej firmy (np. expedia.com, booking.com itp.).
9. Numer karty lojalnościowej członka programu musi zostać podany podczas dokonania rezerwacji oraz w recepcji hotelu podczas zameldowania.
10. Punkty premiowe Le Club AccorHotels zostaną naliczone na koncie uczestnika programu w okresie 10 dni od daty zakończenia pobytu w hotelu.
11. W ramach niniejszej oferty, pobyt odpowiada jednej (1) rezerwacji dokonanej przez uczestnika programu Le Club AccorHotels Loyalty, niezależnie od liczby rezerwowanych pokoi. Rezerwacja więcej, niż jednego pokoju przez uczestnika programu jest uważana za jeden (1) pobyt.
12. Oferta nie może być łączona z żadnymi innymi ofertami promocyjnymi Le Club AccorHotels i nie dotyczy rezerwacji grupowych.
13. Oferta podlega określonym warunkom oraz dostępności miejsc. Zastosowanie mają warunki sprzedaży i ceny obowiązujące w poszczególnych hotelach.

Kliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz