czwartek, 5 maja 2016

Darmowy status Loved w klubie Small Luxury Hotels

Przedwczoraj pisałem o darmowym członkostwie w programie lojalnościowym The Leading Hotels of the World (wartym 565 PLN), dziś z kolei napiszę o tym jak otrzymać status w grupie hoteli Small Luxury Hotels of The World.

Small Luxury Hotels, jak sama nazwa wskazuje, zrzesza niewielkie, luksusowe obiekty i jest ich na całym świecie około pięciuset. Polskim przedstawicielem tej grupy był między innymi poznański Blow Up Hall 5050, który jednak obecnie należy do grona ekskluzywnych hoteli Tablet. Na chwilę obecną nie ma w Polsce żadnego hotelu spod znaku SLH.

Program lojalnościowy Small Luxury Hotels nosi nazwę The Club. Występują w nim trzy poziomy członkowskie: Special Member, Loved Member i Honoured Member. Pierwszy z nich otrzymujemy od razu po zapisaniu się do programu, drugi po odbyciu jednego noclegu, a trzeci po odbyciu pięciu pobytów.

Przywilejami statusu Special są: upgrade pokoju oraz dostęp do specjalnych stawek Club Rates. Ze statusem Loved otrzymujemy także darmowe śniadanie i możliwość późnego check-outu. Za status Honoured dostajemy od razu voucher na darmową noc w dowolnym hotelu SLH oraz kolejne vouchery po odbyciu każdych kolejnych pięciu pobytów (bez limitu!), a poza tym także priorytetowy upgrade pokoju i wczesne zameldowanie.

Obecnie jest możliwość otrzymania statusu Loved i to za samo zapisanie się do programu lojalnościowego The Club by SLH.

W tym celu należy skorzystać z jednej z trzech promocji organizowanych przez:
MasterCard, American Express lub Diners Club. Nie trzeba do tego posiadać żadnej z tych kart.

Tylko upewnijcie się, że klikacie w ten pierwszy link ("Join The Club") i stronę dalej jest informacja, że otrzymacie status Loved - "An exclusive offer - just for you! We are pleased to offer you an exclusive opportunity to become a Loved member of The Club of Small Luxury Hotels of the World.". Ja oczywiście kliknąłem w podobny link, tylko niżej, i zarejestrowało mnie w ich klubie ze statusem Special. Ale myślę, że szybki mail załatwi sprawę, a jak nie, to zarejestruję się na innego maila... ;)

Dajcie znać, jak już będziecie po jakimś pobycie w jednym z hoteli Small Luxury Hotels (lub The Leading Hotels), czy się status przydał! :)


Kliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz