wtorek, 4 września 2018

Promocja Double Points Plus More, czyli dawny IHG Accelerate (wrzesień - grudzień 2018)

Czekaliśmy, czekaliśmy i... się doczekaliśmy na kolejną edycję promocji Accelerate w IHG Rewards Club! Niestety tylko wygląda na to, że jest ona w trochę okrojonej wersji.

Promocja nazywa się teraz "Double Points plus more" i, jak można się domyślić, oferuje podwójne punkty za pobyty oraz, na szczęście, też i coś więcej. Podobnie jak w Accelerate, nadal będą to spersonalizowane i dla każdego trochę inne "zadania" do wykonania głównie poprzez nocowanie w hotelach sieci IHG (czyli InterContinental, Holiday Inn, hotelach Indigo, Crowne Plaza oraz innych).

Promocja punktowa "Double Points plus more" trwać będzie od 16 września do 16 grudnia 2018 r. i dotyczyć będzie pobytów właśnie w tym terminie (włącznie). Zarejestrować się na nią i poznać swoje warunki można natomiast już teraz:

>>> PROMOCJA DOUBLE POINTS PLUS MORE

Moje zadania w promocji Double Points plus more prezentują się następująco:
1. Double Your Stay - do 15.000 punktów - podwójne punkty za pobyty, zaczynają od drugiego pobytu
2. Discover Our Brands - 19.200 punktów - za pobyty w trzech różnych hotelowych markach IHG
3. Saturday Stays Bonus - 8.400 punktów - za 2 weekendy, czyli dwa co najmniej 2-dniowe pobyty zawierające w sobie noc z soboty na niedzielę

W sumie do zdobycia mam więc nawet 42.600 punktów. Niestety tym razem trzeba brać pod uwagę to, ze te 15 tysięcy punktów z pierwszego zadania (które tym razem dostaje każda osoba) to maksymalna możliwa do zdobycia liczba punktów. Żeby zdobyć pełną liczbę punktów za to zadanie trzeba by było uzyskać tyle samo standardowych punktów za pobyty, a więc wydać jakieś 1.500 USD.

Te 42.600 fajnie wygląda, ale w praktyce promocja Double Points plus more sprowadza się u mnie do 27.600 punktów za zadania plus max. 15.000 z podwójnych punktów.

Gdyby ktoś był początkujący, to polecam zapoznać się z poprzednimi postami o promocjach Accelerate (oraz z komentarzami do nich), bo już tutaj nie będę kolejny raz powtarzał tych samych zasad. Można jak najbardziej zadawać pytania np. w komentarzach pod tym postem. :)

Jedynie może napiszę, że w przypadku zadania Discover Our Brands do wyboru mamy 10 różnych hotelowych marek IHG i są to: InterContinental, Crowne Plaza, Hotel Indigo, Holiday Inn, Holiday Inn Express (tak, HI i HI Express to różne marki), Staybridge Suites, Candlewood Suites, Kimpton, EVEN oraz HUALUXE. Natomiast pobyty w markach: Holiday Inn Resorts, Holiday Inn Select oraz Holiday Inn Club Vacation liczą się jako Holiday Inn, a pobyty w marce InterContinental Alliance Resort liczą się jak w zwykłym InterContinentalu.

A Wam jakie się tym razem trafiły zadania? :)Kliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz