wtorek, 11 września 2018

Promocje Hilton Honors: 3 razy więcej punktów oraz 2.500 mil

Hotelowy program lojalnościowy Hilton Honors prowadzi obecnie dwie dobre promocje: jedną punktową i jedną milową (które do tego się ze sobą łączą!). Dzięki tej pierwszej (Moments Made Bigger) otrzymamy nawet trzy razy więcej punktów, a dzięki drugiej (Miles & More Promotion 25 Years) - 2.500 mil Miles & More za każdy pobyt.

Jeśli natomiast ktoś preferuje program Le Club Accorhotels, to tam ma okazję dostać 2.000 mil Miles & More za pobyt. Szczegóły tutaj.


Moments Made Bigger

Za pobyty luksusowych hotelach (czyli markach Conrad i Waldorf Astoria) oraz w resortach sieci Hilton otrzymamy potrójną liczbę punktów. Tutaj jest lista wszystkich hoteli, które liczą się jako "luksusowe" lub "resorty". Za pobyty we wszystkich pozostałych hotelach Hiltona otrzymamy podwójną liczbę punktów. Promocja obowiązuje do 3 stycznia 2019 r. Wystarczy się zarejestrować przez poniższy link przed pierwszym pobytem w promocyjnym okresie.


Miles & More Promotion 25 Years

Z okazji 25-lecia istnienia ich lotniczego programu lojalnościowego, Miles & More przygotowało natomiast ofertę dzięki której za każdy pobyt w dowolnym hotelu sieci Hilton otrzymamy 2.500 mil. Promocja obowiązuje do 31 października 2018 r. Należy na swoim koncie Hilton Honors ustawić Miles & More jako "Preferred Travel Partner" (w "My Profile" > "Preferences") oraz podać tam swój numer karty M&M. Trzeba też zarejestrować się do promocji poprzez poniższy link.


Dwie promocje na raz!


Zupełnie zapomniałem, że po tegorocznych zmianach w Hilton Honors nie wybiera się już czy chcemy zbierać mile czy punkty. Teraz zbiera się tam tylko punkty, które potem można ewentualnie wymienić na mile. Jednak w przypadku tego typu promocji za pobyt otrzymamy zarówno punkty (na konto HH), jak i te bonusowe mile (na konto M&M)! Oznacza to też, że obydwie powyższe promocje połączą się ze sobą, a więc otrzymamy do 3 razy więcej punktów, do tego bonusowe punkty za status oraz jeszcze do tego owe 2.500 mil Miles&More!

Teoretycznie promocja zadziała jedynie w przypadku pobytów zarezerwowanych w całości za kasę, a nie za punkty lub punkty i kasę. Chociaż i z tym może być różnie! Jakby ktoś z Was miałby teraz jakieś pobyty częściowo lub w całości za punkty, to może dać znać jak poszło z naliczeniem punktów/mil. Nocując za same punkty warto w hotelu (nie zadziała tylko w marce Hampton by Hilton) zrobić jakiś mały wydatek na pokój, bo jeśli dostaniemy chociaż te 10 punktów za wydanie 1 dolara (netto), to już może się dzięki temu aktywować promocja z bonusowymi milami. :)

Aktualizacja: Niestety ale dostałem info, że pobyty muszą być w całości opłacone kasą, żeby otrzymać owe 2.500 mil! Promocja z dwu- lub trzykrotnością punktów bazowych powinna jednak zadziałać nawet przy pobytach w całości za punkty (trzeba jednak zrobić wtedy choć mały wydatek na pokój).


Kliknij, jeśli podobał Ci się wpis:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz